Kogo szukamy?

Szukamy ludzi z pasją. Postaw na Progres w swojej karierze!

Jeśli jesteś osobą ambitną i otwartą na poszerzanie swojej wiedzy, cechuje Cię ogromny entuzjazm, na pewno odnajdziesz się w strukturach naszej firmy. Niezwykle cenimy ludzi z pasją, ponieważ wiemy, jak bardzo motywuje ona do ciągłego zainteresowania i doskonalenia swoich kompetencji. Jest to wartość, którą doceniamy.

Szukamy osób nie tylko zaangażowanych, kreatywnych, ale także otwartych, potrafiących pracować w zespole. Mile widziane są osoby, które nie boją się proponować własnych rozwiązań, wdrażać różnego rodzaju usprawnień i zgłaszać inicjatyw.

Wiele zależy od Ciebie, Twojego doświadczenia i zaangażowania

Wyślij swoje CV z informacją w jakim obszarze chciałbyś podjąć z nami współpracę i zobacz jak dalej potoczą się nasze losy

Pracując w naszej firmie masz realny i bezpośredni wpływ na rozwój swojej kariery. Tylko od Ciebie zależy jak szybko i w jakim kierunku będziesz się rozwijać.

Zrób z nami kolejny krok w budowaniu swojej kariery. Niezależnie od tego jakie masz wykształcenie, czy gdzie zdobywałeś wcześniejsze doświadczenia zawodowe jeśli posiadasz cechy, o których pisaliśmy jesteś osobą, której szukamy.

Chcesz dołączyć do świetnego zespołu?

Rozpocznij swoją zawodową przygodę razem z nami!

Wychodząc naprzeciw aktualnej sytuacji na rynku pracy dajemy młodym ludziom szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Oferujemy praktyki oraz staże, a także stanowiska juniorskie.

Nasza firma ściśle współpracuje z różnymi uczelniami czy fundacjami oferując miejsce pracy. Z nami możesz zrobić pierwszy krok w budowaniu swojej kariery

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie, którego oczekują od Ciebie przyszli pracodawcy, a zdobytą wiedzę merytoryczną uzupełnić o praktyczne doświadczenie – dołącz do programu staży i praktyk Grupy Progres. Niezależnie od tego, czy masz już skończone studia czy dopiero szukasz swojej ścieżki zawodowej, możemy zaproponować Ci odbycie praktyk w Centrali naszej firmy w Gdańsku, bądź w oddziałach na terenie całej Polski.